Фаворит Спорт Промо-код

Фаворит Спорт Промо-код

Букмекерську контору Фаворит Спорт можна сміливо зарахувати в ветерани ринку букмекерських ставок на пострадянському просторі - контора вона існує з 2001 року, що досить вражаюче для такого виду бізнесу в реаліях перехідної економіки. Клієнтська база в сотні тисяч шанувальників ставок та азартних ігор. Фаворит Спорт має свої стаціонарні пункти розповсюдження по всій Україні. З 2001 року діє і веб-сайк компанії Фаворит Спорт під адресою www.favorit.com.ua, котрий робить можливим прийом ставок на кілька десятків спортивних подій щохвилини! Наприклад прямо зараз, поки я пишу цей огляд, інтерактивний лічильник на сайті вказує що доступна 61 спортивна подія у секції ставок Live - тобто на події котрі вже позпочалися.

Rating JohnnyBet
4.67 / 5
User ratings
0.0 / 5
Your rating

1. Промо акції та бонуси

Favorit Sport Код бонуса Грудня 2017 Favorit Sport Код бонуса Січня 2018 Лютого 2018
Березня 2018 Квітня 2018 Травня 2018
Червня 2018 Липня 2018 Серпня 2018
Вересня 2018 Жовтня 2018 Листопада 2018

Фаворит Спорт дає можливість заробити на коливаннях світових фінансових і інших ринків. Це як раз той випадок коли можна застосувати ерудицію в світовій політиці та економіці. Потрібно правильно вгадати тенденції зростання або падіння цін. Якщо ваш ранок починається з кави і перегляду фінансових новин, Вам сподобається ця секція.

Читач напевно цікавиться бонусами і системах оплат і винагород. Акція “Фартовий експрес” дозволяє отримати бонус до 10% до підсумкового коефіцієнту, роблячи ставку на результати найпопулярніших подій дня. Для цього система обирає найбільш популярні з точки зору гравців результати і дозволяє поставити на них з можливістю збільшити виграш на 10 відсотків!

Ставка експрес дає змогу збільшити виграш на 10%!

2. Програма лояльності

Фаворит Спорт створив власну модель програми лояльності. Вона полягає в тому що за накопичені за час гри бонуси гравець може купувати товари. Предмети які можна придбати відрізняються між собою, це і приємні дрібнички і досить цінні призи. Накопичивши достатньо балів потрібно просто оформити замовлення і він прийде в перебігу декількох днів абсолютно безкоштовно.

На додаток до цього є шанс виграти абсолютно чудові призи - дорогу техніки, подорожей по Європі та іншим куточкам світу і навіть автомобілів.

3. Яки різновиди ставок доступні для гравців

Окрім ставок у режимі “лайв” та “прематч” на сайті Фаворит Спорт доступні секції віртуального спорту, казино, ігри слот, карточні, рулетка і навіть покер від провідних провайдерів таких як NetEnt, Playtech, Novomatic та інших. Є можливість зіграти в лотереї 5 із 35 та 7 із 42 - ці ігри ви можете знайти у закладці “ТВ Лото”. Також у цій закладці знаходяться ігри зі справжніми круп’є, наприклад “Бакара”.

На Фаворит Спорт представлені понад 20 видів спорту, це популярні і відомі широкому колу людей футбол, баскетбол, волейбол (знайомі ще з шкільних уроків фізкультури :), а також теніс, бейсбол, гандбол і ще вельми мало поширені в нашій країні хокей на траві, хокей з м'ячем або гольф. Нагадую, що ставку можна здійснити двома способами - до початку змагання і в режимі живого часу Live, тобто в міру того як гра просувається.

4. Можливості гравців Фаворит Спорт

У секції ставок на спорт Фаворит Спорт все інтуїтивно і зрозуміло, швидка актуалізація даних дозволяє бути в курсі і безперешкодно вибудовувати стратегію ставок. Кожен день до уваги гравця пропонується більше 200 спортивних подій з різних куточків нашої великої планети. Скрупульозні статистики для основних видів спорту доступні абсолютно безкоштовно.

Для тих хто цінує мобільність, постійно подорожує чи просто не має часу посидіти перед комп’ютером передбачений спеціальний додаток для завантаження на смартфон - Адроїд чи IOS.

Для зручності гравців діє служба підтримки 24/7. Доброзичливі оператори дадуть відповідь на будь-які питання по телефону, в чаті та через електронну пошту. Існує цілодобова гаряча лінія.

Тэги: Фаворит Спорт Промо-код 2018, Ставки Live, Букмекерская контора, Кэшбэк, Виртуальный спорт, Промо-код 2018 Фаворит Спорт, Букмекеры, Прогнозы, Промокод, Промо код Код акции

comment Фаворит Спорт Промо-код

Рекомендуемые статьи:
Комментарии (0)
Играйте ответственно